سرگرمی

فال روزانه 19 اسفند 1398

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 19 اسفند 1398 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 19 اسفند ماه 1398 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه متولدین فروردین
برای اینکه رویاهایتان به واقعیت تبدیل شوند باید راهی برای تحقق یافتن آنها پیدا کنید و امروز فرصت بسیار مناسبی برای پیدا کردن این راه و پوشاندن جامه ی واقعیت به رویاهایتان خواهد بود. شاید نتوانید همین امروز نتیجه ی مورد نظرتان را ببینید، اما بدون شک خواهید توانست بخش اعظمی از این راه را طی کنید. در نظر داشته باشید که شاید لازم باشد تغییراتی را در خواسته هایتان و برنامه ریزی هایی که برای رسیدن به آنها داشته اید به وجود بیاورید. شما این اواخر زندگی را بیش از اندازه جدی گرفته اید و از آن لذت نبرده اید. حتی بزرگترها هم حق دارند گاهی بیخیال همه چیز شده و هر کاری که دلشان می خواهد را انجام دهند.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت
این روزها همه چیز بهم گره خورده اما کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز مانند گذشته دوباره شیرین و بر وفق مراد شود. به زودی یکی از رویاهایی که مدت هاست در سر می پرورانید، رنگ واقعیت به خود می گیرد. اما بهتر است تا زمانی که شرایط خود را ثابت ندیدید، دست به ایجاد تغییرات نزنید. به زودی فردی را در یک میهمانی ملاقات می کنید. اگر مجرد هستید، حتی اگر در نگاه اول حس خوبی به او نداشتید، بهتر است که کمی به خودتان وقت دهید. اتفاقات به دور از تصور شما پیش خواهد رفت.

فال متولدین خرداد

فال روزانه متولدین خرداد
امروز ذهن و احساس شما در دو طرف یک حصار قرار گرفته اند و تعادل برقرار کردن بین آنها کاری دشوار به نظر می رسد. ذهن شما در حال حاضر در جهت ثبات و آرامش حرکت می کند اما قلبتان به دنبال جنب و جوش و حرکت است. متأسفانه چنین حالتی نتایج مثبتی را برای شما به همراه نخواهد داشت و مانع داشتن عملکردی مناسب خواهد بود. در اولین گام باید سعی داشته باشید که بین این دو تعادل ایجاد کنید. مسئولیتی به عهده ی شما گذاشته شده است که هر چه بیشتر برای انجام آن تلاش می کنید کمتر موفق می شوید. چرا برای انجام این کار از شخصی که در این زمینه توانایی لازم را دارد کمک نمی گیرید؟

فال متولدین تیر

فال روزانه متولدین تیر
امروز اگر مجبور شوید روی کسی که روی شما حساب کرده است را زمین بیندازید خیلی از دست خودتان ناراحت خواهید شد. خودتان را برای چیزهایی که از کنترل شما خارج هستند عصبانی و یا سرزنش نکنید. البته شما آنقدر به رسیدن به نتایج دلخواهتان اهمیت می دهید که زمان زیادی را صرف افکار بیهوده و سرزنش کردن خودتان نخواهید کرد. اگر می بینید که کارها آن طوری که انتظارش را دارید پیش نمی روند به خودتان تکانی بدهید و قدرتتان را مجددا یک جا جمع کنید. اگر در رابطه عاطفیتان همه چیز طبق رویاهایتان و آنچه از یک رابطه عاطفی ایده آل در سر دارید پیش نروند ممکن است آشفته و ناراحت شوید، ولی اگر کمی فکر کنید متوجه رفتار اشتباه خود خواهید شد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه متولدین مرداد
مکالماتی که امروز دارید گرم و صمیمانه، حاوی اطلاعاتی مفید و سرگرم کننده خواهند بود و رابطه ی شما با افرادی که در کنارتان هستند به لطف این مکالمات نزدیک تر خواهد شد. در حال حاضر خلاقیت شما در سطح بالایی قرار دارد و به شما توصیه می شود که آن را بلا استفاده نگذارید. امروز دوستان و یا اقوامتان از راه دور به دیدن شما خواهند آمد و خانه تان خیلی شلوغ خواهد شد. شما تا جایی که بتوانید تلاش خواهید کرد که خانه را مرتب نگه داشته و به همه چیز نظم بدهید تا مبادا آبرویتان جلوی این مهمان ها برود، اما بهتر است زیاده روی نکنید؛ با این کار نه شما و نه دوستانتان از این دیدار لذت خواهید برد. به جای این کارها تا می توانید با هم بگویید و بخندید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه متولدین شهریور
امروز در محل کارتان تجهیزات جدیدی در اختیارتان قرار خواهند گرفت که احتمالا برای ساعاتی طولانی سرتان را به خود گرم خواهند کرد، اما بهتر است به جای بازیگوشی سعی کنید از این تجهیزات برای سرعت بخشیدن به کارهایتان بهره ببرید. اگر بتوانید کارهایتان را به موقع تمام کنید می توانید برای ارضای این حس بازیگوشی برای شرکت در یک فعالیت ورزشی یا تفریحی در کنر دوستانتان برنامه ریزی کنید. در تمام طول روز اتفاقات عجیب و غیر منتظره شما را به خود مشغول خواهند کرد و بعد از دست و پنجه نرم کردن با این شرایط غیرمترقبه، این استراحت و خوش گذرانی در ساعات پایانی روز حالتان را به میزان قابل توجهی بهتر خواهد کرد.

فال متولدین مهر

فال روزانه متولدین مهر
بعد از گذراندن چند روز سخت و خسته کننده امروز به شما این فرصت را خواهد داد تا بار دیگر باتری هایتان را شارژ کرده و انرژی خود را بازیابید. با این انرژی فوق العاده ای که شما پیدا کرده اید بهتر است کسی سر راهتان قرار نگیرد و سعی نکند مانع رسیدن شما به خواسته هایتان شود زیرا شما در وضعیتی نیستید که تحمل مخالفت و یا اعتراض را داشته باشید. امروز هیچ چیزی نمی تواند شما را محدود کند. شما امروز این توانایی را دارید که از مهارت های مدیریتی خود به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید و این می تواند فرصت خوبی برای اثبات خودتان به عنوان مربی و یا رهبر یکی از گروه هایی باشد که در آن عضو هستید.

فال متولدین آبان

فال روزانه متولدین آبان
شرایط فعلی شما به گونه ای ست که باید استقلال مالی داشته باشید. همان طور که شرایط شما تغییر می کند، شما نیز دچار تغییر و تحول می شوید و این طبیعی است. بنابراین از خود انعطاف پذیری بیشتری نشان دهید. در رابطه با شریک زندگی تان، رفتارهای لجوجانه را کنار بگذارید و با دیگران صادق تر باشید. هر وقت فضا را مناسب دانستید، احساسات خود را بیان کنید اما در این کار زیاده روی نکنید زیرا معلوم نیست در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

فال متولدین آذر

فال روزانه متولدین آذر
از این که می بینید، مشکلاتی که در گذشته وجود داشته هنوز حل نشده، بسیار عصبی و ناراحت هستید، اما به جای این کار بهتر است که انرژی خود را صرف حل کردن آن کنید. اگر می خواهید هر چه سریع تر از این وضعیت خلاص شوید، توصیه های اطرافیان تان را جدی بگیرید. برای داشتن یک زندگی شادتر، وقت بیشتری را به خانواده اختصاص دهید و از بیان احساسات و ایده های خود به دیگران نهراسید. فردی قصد نزدیکی به شما را دارد، اما مدام این پا و آن می کند. شاید اگر غرورتان را کنار بگذارید، اتفاقات خوبی برایتان بیفتد.

فال متولدین دی

فال روزانه متولدین دی
آیا رویاهای خود را فراموش کرده اید و نمی دانید که به دنبال چه هستید؟ امروز فرصت مناسبی است برای این که به خواسته هایتان فکر کنید و تصویری که از آینده تان در ذهن دارید را برای خود بازسازی کنید. اما به جزئیات زیاد توجه نکنید و نگذارید کمال گرایی شدیدی که دارید شما را فلج کرده و مانع شما بشود. به افکار خود در رابطه با عشق و زندگی سر و سامان بدهید. چنانچه سر و کله عشق قدیمیتان پیدا شده است با او خیلی منطقی و حساب شده حرف بزنید تا مبادا از حرف های شما برداشت اشتباهی بکند. در برنامه امروزتان حتما زمانی را به دیدن پدر و مادرتان اختصاص بدهید، آنها خیلی زود به زود دلشان برای شما تنگ می شود.

فال متولدین بهمن

فال روزانه متولدین بهمن
امروز بیش از حد رویاپرداز شده اید، اما حواستان باشد زیرا در محیط کار می تواند تمرکز شما را بهم زند. اشتباه در کارتان ضررهای جبران ناپذیری را به شما خواهد زد. در موقعیتی گیر کرده اید و فکر می کنید که هیچ راه فراری نیست اما دست نگه دارید. پیش داوری می تواند تمام فرصت های شما را بگیرد. این شرایط موقتی است پس خیلی خودتان را آزار ندهید فقط سعی کنید قدم هایتان را آهسته بردارید و کم کم جلو روید. در جمعی حضور می یابید اما حرف های دیگران شما را آزار می دهد. بهتر است که خودتان را بی خیالی بزنید. هر چه زندگی را ساده تر بگیرید، برایتان ساده تر خواهد گذشت.

فال متولدین اسفند

فال روزانه متولدین اسفند
اگر چه شما فرد متعادلی هستید اما گاهی احساسات شما بر منطق تان غلبه می کند. امروز هم از همان روزهاست. شما باید در مورد موضوع مهمی تصمیم بگیرید اما دلتان یک چیز و منطق تان چیز دیگری می گوید. بین دوراهی گیر افتاده اید اما بهتر است که به ندای قلب تان گوش دهید و خواسته های آن پیش روید. تغییراتی در رابطه عاطفی شما رخ داده که برایتان کمی عجیب است. دست از تجزیه و تحلیل بردارید و خودتان را به دست امواج بسپارید تا شما را به هر جایی که دوست دارد ببرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن